background

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Türkiye’de ilk kurulan depo ve raf sistemleri üzerine imalat yapan ve en fazla bilinirliğe sahip Standard Raf ve Depo Sistemleri A.Ş.’nin İç Anadolu ve Ege bayiliklerini üstlenmiş Ege DRS Depo ve Raf Sistemleri olarak, profesyonel ekibiyle deponuza en uygun raf sistemlerini tasarlayıp ve uygulamak üzere yerinde keşifler yaparak hizmet vermektedir. Firmamız bu anlamda 20 yılllık tecrübesiyle sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Kalite hedefinden vazgeçmeyerek gelişmeye odaklı çalışmalarda bulunmaktadır.

 

MİSYON

Çevreye duyarlı,ülke ekonomisine direkt ve en direkt olarak katkıda bulunmak,gerekli olan standartlara uygun optimize çözümlerde bulunmak öncelikli misyonumuzdur.

 

VİZYON

Sektörün lider firması Standard Raf ve Depo Sistemleri A.Ş.’nin vizyonu ile paralel bir şekilde depo raf sistemleri için uygun fiyat ve projeleri sunmaktır. Ülke ekonomisine bu anlamda gerekli katkıları yapabilmek için istihdam yaratmaktır.

izmir raf sistemleri, raf sistemleri, depo rafı, çelik raf, ağır yük rafları, hafif yük rafı, palet rafı, arşiv raf sistemi, raf montajı, mekik raf sistemi, raf kontrolü, depo ağır yük rafı